úterý 29. října 2013

Apokalypsa v Holywoodu (This Is the End) - 70%

Partička herců (Seth Rogen, Jay Baruchel, James Franco, Danny McBride, Jonah Hill, Craig Robinson a další) hraje sama sebe a dobře se u toho baví. I když se otevřou brány pekelné a Hollywood je v plamenech.

Apokalypsa v Holywoodu si nehraje na nic, co není. Banda prdloušů v čele se Sethem Rogenem si udělala film. Překvapivě prdloušskej. Se spoustou narážek na jejich předchozí filmy. Herci si sami ze sebe dělají srandu. Výborná camea další herců a celebrit (Channing Tatum & Michael Cera, haha!). Nekorektní humor. Obří satanské penisy.

Většinou je to opravdu dost vtipné, někdy trochu míň, sem tam dokonce i trochu přes čáru, ale film přesto pořád šlape. Není to nic, z čeho se jeden okamžitě posadí na zadek. Spíš bych to viděla jako takový party film - popíjí se u toho, tudíž zábavnost=level up a když nějaký ten kousek děje uteče, vlastně se nic nestane. Nedá se totiž říct, že by Apokalypsa v Holywoodu měla vyloženě nějaký děj nebo promakaný scénář. Spíš by se to dalo popsat jako spousta scének sestříhaných tak, aby aspoň trochu dávaly pohromadě smysl a dospělo to do nějakého konce. Ale jak už jsem psala výše, v tomhle případě je to vlastně jedno. Tady jde prostě o kopec nekorektní zábavy, kterou ovšem nemusí každý schroupat - upřímně si myslím, že tenhle film nadchne spíš pánské publikum než dámské (to, že já jsem docela nadšená, bych v tomhle ohledu nebrala jako směrodatné;).
Pokud se vám líbil třeba Princ a Pruďas, Travička Zelená(ve filmu se dočkáte traileru na pokračování, haha) či Tropická bouře, tak si myslím, že Apokalypsa v Holywoodu nebude krokem vedle.

Btw. poslední scéna mě zlomila a tímto se omlouvám spolusedícím kinařům za svůj téměř neovladatelný záchvat smíchu. Backstreet's back, alright!

A taky díky ČSFD za další podařenou projekci.
Štítky:

0 komentářů:

Okomentovat