pondělí 21. října 2013

Vzkaz prezidentovi - f*** off

Hned ráno při projíždení internetu a zjišťování, co se děje ve světe, mně do očí praštila článek o novém husarském kousku Davida Černého. Opět nahlas (velmi) sdělil světu to, co si většina z nás myslí. Bravo.
Takže jsem se odpoledne vydala se na tu taškařici podívat na vlastní oči a při té příležitosti toho trochu nafotit. A bylo to docela plodné. Sic mi moc nepřálo světlo, takže jsem fotky dávala finálně do kupy v iPhoto pomocí všelijakých šoupátek.
Nejsem žádný fotograf a to, co obvykle vyblejsknu, je telefonem - vlastním stařičký iPhone 4 a od té doby co ho mám jsem klasický foťák do ruky pořádně nevzala. Když jsem byla letos v únoru na výletě v Oxfordu, vzala jsem ho s sebou, ale stejně byl ten mobil nějak víc po ruce a musím se přiznat, že se mi fotky z iP nakonec i líbily víc.
Anyway.

K fakáči jsem se blížila od Mánesa (počasí nám dneska přálo, ideální alespoň na krátkou procházku) a když jsem spatřila ten menší dav na Mostě Legií, bylo mi jasné, že jsem víceméně u cíle. Jop.


Hned první pohled mě upřímně rozesmál. Je to prostě trefné. A vysmátých lidí kolem mě bylo víc než dost. Všichni vytahovali foťáky a bavili se. Ať už Češi nebo cizinci.

Výborné je, že se k fakáčovi dá dostat dost blízko - kousek po nábreží se dá sejít dolů, kotví tam výletní lodě a je tam hospůdka. Nevím, jak to tam žije běžně, ale dneska to tam žilo dost :)Při focení jsem vyslechla dvě slečny u pivka, které řešily, že tentokrát už to David Černý přehnal. Bitches, please. Naopak :)

Fakáč v některých lidech dokonce vzbuzoval i nějaké to romantické chvění.


A jiné zase to zase nevzrušilo víc, než normálně. I když panu rybáři asi muselo lézt na nervy, že mu tam pořád někdo courá.


Ještě na mostě mě pobavila skupinka Japonců, kteří se fotili s fakáčem a Hradem jako pozadím. Ale to jsem ještě nevěděla, co uvidím dole. Prostě klasické rodinné foto z výletu, neasi. Hlavně se nezapomenout pochlubit babičce.


Závěrem: fakáč je výbornej, vtipnej a všeříkající. Doporučuju udělat si procházku a jít se na něj mrknout.
A kdyby někdo chtěl mrknout na víc mých fotek, tak může tady.
Štítky: ,

0 komentářů:

Okomentovat